Kedim Sirt Kisminda Yara

Merhaba kedimi severken surekli sirt kisminda bi sertlik gibi bisey geliyodu kabarti ama tuylerinden damar felan zannettim bide o zamanlar kendini cok elletmiyodu bakamiyodum simdi anneminde dikkatini cekmis tararken bi bakiyim dedim baktim gibi boyle kabuk gibi egzama gibi bisey resimlerini baylasicam vetime resimlerini attim cevap bekliyorum 2 gun sonra aasisi var goturdugumde gostericem

1 CEVAP

Elviss

Mantara benzettim ben bekletmeye gelmez benim kedimde de olmuştu aylarca uğraştırıyor o da en iyi ihtimalle isterseniz daha erken götürün çünkü yayılmaya başladığında daha zor kontrol altına alınıyor.