Mama Piyasası

İnternette mama bakarken siteden siteye satıcıdan satıcıya aynı mama için 40-50 TL gibi fiyat farkları görüyorum.
Örnek vermek gerekirse 6 kg profine strelisied kedi maması bir satıcıda 124 TL fakat farklı bir satıcıda 3 kg kedi maması 108 TL.
************ vb. Mağazalar orijinallik garantisi gibi bir çok güvence veriyor ama ne kadar güvenilir bilemiyorum.
Sizce aynı mama için bu kadar fiyat farkı beyden kaynaklanıyor ?

2 CEVAP

Kar oranları, taze olup olmaması(belki tarihi geçiyordur ve hemen satmak istiyordur), arz ve talep, toptan alırken fiyatın düşmesi vs. olabilir. Açıkçası mamaların orijinal olduğunu düşünüyorum, hiç sipariş ettiğim bir ürünün sahte geldiğini görmedim.

Havanese_Siri

Biliyorum alakasız ama araştırırken "Naturea" isimli bir marka gördüm fiyatı oldukça uygundu ve içeriği çok iyiydi, oranları neredeyse acana ile aynı et oranı çok yüksek ve tahılsız, uygun fiyata kaliteli mama arayan varsa bir baksın bence