Kedinin Memesindeki Siyahlik

Anlamis oldugunuz gibi disi kedim var memesi pembe ama bi tanesinde siyahlik var anlam veremedim bilen var mi bide agzinin altinda boynunda bi bosluk var tuy yok yeni olmus bugun fark ettim daha once yoktu ne olabilir persembe veterinere gidicez ama sizede sormak istedim hatta sormusken bi sirtinda boyle bi yara gibi kabuk gibi bisey var her sey ust uste geldi persembeyi iple cekiyorum

14 CEVAP

Hic biriniz bilmiyo musunuz

Berenim

Bulabildinizmi neden oldugunu aynı meme etrafı sorunu benim kedimdede var

nyancat

benim kedimde de böyle boynuna yakın olan iki memeside böyle diğerleri normal

KedimVar

Benimkinin de :/ ama 1,5-2 yıldır böyle. 2 tanesi morumsu ufacık diğerleri normal. Ben de bilemedim neden :/

Fistikbonibon

Benim kedimde de var ama ne olduğu bu bilmiyirum

KedimVar

Acaba normal mi? Çünkü başka birçok kişide varmış anladığım kadarıyla :/

kedilikizzz

Geçmişteki Bu sorunun cevabını bilen var mı veya bu normal bir durum mu ? kedinin bazı memelerinin ucu siyah diğerleri pembe. Normal midir bu ?

goknur

Kedilikizzz en iyi sen anlarsin demek istedigimi :) (ikimizinde kediside smokin) bazi kedilerin muhurleri oluyor belki ondan oyledir. Bazisinin patisinin alti o minik yerler pembe ve siyah oluyor benim kedimin oyle ve damagimizin icindede bir bolum siyahlik var ve ayni zamanda burnumuzda cetvelle orantili cizilmis gibi iki renk. Belkide bu patili dostlarinizin memisleri ondan oyledir. Sonucta bu durum rahatsiz etse mutlaka tepkisi farkli olur.

Elvangs

Sebebi neymiş acaba öğrenebildiniz mi veterinerden ????

iffetkk

sebebi neymis ogrenebildiniz mi benim kedimde de var

Hilalllllll

Benim kedimde enziriyor kedimin memesinin ucu kığrırmızıyfı veterinler sordum normal dedi bişey olmaz sesi 2 hafta içinde geçti

Lakis

Akne, siyah nokta olabilir. Diğer arkadaşlar için de bazen kirleniyor bizde bi şey oldu sanıyoruz ama kir çıkıyor ilginç ama yaşadım. Değilse dee kloroben gargara veya listerin o da yoksa sirkeli su ile günde 2 kere silmeyi deneyin 3 4 gün sonra değişiklik var mı bakın yoksa da hekim yolu gözüküyor

EcrinAk

Endişelenmeyin o siyah noktalar akne, hamile kedilerde yüksek olasılıkla olur korkulucak bir şey degil

Pisiuuu

Bunun benzeri benim erkek kedimde var.Kedim çok tüylü bir hayvan.Veterinerimize sordum temizleyemediği için kir birikiyor demişti.
Çok endişe etmeyin ama tabi bir veterinere götürüp baktırın mutlaka her hayvanda her şey bir olmuyor.