Arkadaslar Acil Konu

Luckyssss

arkadaslar bu yavrularimizin babasi birakin yavrusundan istemeyi bir tanede olsa veririm önemi yok ama hepsini birden istiyor muhtemelen saticak cogaltma gibi bi olay yapcak napmaliyim hatta annesini bile istiyor bi kere dediginde hayir dedim o benim icin kopekten ote ama tekrar tekrar ediyor boyle bir sohbeti benim ne yapmam lazim hic birini vermesemmi napsam ya akıl verin

22 CEVAP

Luckyssss

bu adami malesef ki sitenin birinde bulduk ama once tanistik kaynastik sonra dedi ki ben sadce bir tane istiyorum kopegimin ona babalik etmesini yalayip temizlemesini gormek istiyorum dedi bizde tamam dedik bi tane veririz keske yazismalarin hepsi dursaydi gercekten olanlar bunlar simdide diyor yazi tura atalim bilmem ne falan ama inanın cebimde param olmadı abuk subuk eve isler aldm yaptim inci boncuk taktim gece yavrulari ve anneyi surekli takip ettim uykusuz kaldim simdi buyuduler biraz ayri bi masraf cikti yavru sütü falan alinacak daha o sadece yatagini getirdi ve 30 liracik bi mama getirdi annesinin kakasini çisini temizliyorum her gun cok sey yaptim inanin sadece ceremesini sadece ben cektim

Birini bile vermeyin ne kadar masraf yaptıysa geri ödeyeceginizi soyleyin hatta engelleyın gıtsın zorlamı alıcak sakın anneyı vs vermeyın bıraz kalsın alırsınız der ortadan kaybolur bunlar para ıcın herseyı yaparlar sakın güvenmeyin cok zor bi durum gercekten

Senasakar

Ne olursa olsun vermeyin. Bir tane bile. Gerekirse daha fazla ciddiye alacağı biri konuşsun onunla. Ki o kadar emekden sonra verip satılık ilanı görürseniz yıkılırsınız. Geri dönüşü olmuyor. Asla vermeyin

Luckyssss

vermeyi dusunmuyorum valla gerekirse baska bi yere kaciracagim köpek oteline vs gondercem gerekir se

Luckyssss

gercekten dunden beri dokulen gozyasimin haddi hesabi kalmadi bunun ya ne insanlar var kopegi yavrulasin diye 1 senede 3 defa ciftlestiren onu goze alamam iste yok yok vermicem hic birini ailem zaten arkamda

Luckyssss

vermeyi dusunmuyorum bi tanesini bile alsa satıcagina eminim ben satmak icin kizim anne olsun istemedim ki sonucta satıcagini biliyorum iste vermek istemiyorum hic bi sekilde onlari 180 lirasini geri verecegim 300 de istese veririm telefonumu satarim gine veririm parasini

Luckyssss

sen düs hayvanların yakasından gizliden hayvan üretip satmıyoruz lütfen bu sekilde konusup benim terbiyemi bozma gizli bisey yapsam zaten burda paylasim yapmam gel gor bakalim eziyet mi ediyoruz onlara evimde bir muhabbet kusu bir kör papagan kizim ve yavrulari var o yuzden bu konuda boyle konusmaya hakkin yok

Luckyssss

elimden geldigince bakmaya calisiyorum sadece benim evimdekiler degil sokaktailerde degerli benim icin emin olun

Luckyssss

arkadaslar gercekten onlar benim herbiseyim dunyalari verselerde kizim ve yavrularini degismem caresizim bana yardim edin bi hayvansever olarak

ilknrdaisy

Hepsini birden almaya zaten hakkı yok anne hakkı daha fazladır. Boyle bir durum başıma hic gelmedi. Muhtemelen satmak için istiyor. Bakmak için istese 1 tane isterdi. Hic birini vermeyin. Hele anneyi nasil ister ya... Ben sizin yerinizde olsam hic birini vermem annenin rahatsizlandigini mecbur sahiplendirme yaptigimi yavrularin yeni yuvalerinda olduğunu soylerim. Hic bir masrafını karsilamadan emegine ortak olmadan boyle gelip yavru istiyorlar ya... Cok sinirlendim:(( allah size kolaylik versin

ilknrdaisy

Siz köpek eslestiginde yavrulari vereceğinizi söylediniz mi? Aranizda nasil bir konusma gecti ki. Ve bu adami nereden buldunuz :(

Luckyssss

ve birde diyor hafta ici alicam daha 45 gun bile olmadi ne alaka neden erken ayrilsin anneden annesi kahrolur psikolojisi bozulur

ilknrdaisy

Başta oturulup konuşulmuş sadece 1 adet verileceği anlaşılmış. Korkmayın hic bir sekilde yavrulari siz vermek istemedikten sonra alamaz hele kizinizi asla alamaz :) böyle internet uzerinden olunca maalesef pek guvenilmiyor, başta bu şekilde anlastiginizi yavrularin hepsini vermiceginizi verdiginiz emekleri bu isin. Sizi maddi manevi yonden cok kotu etkilediğini başta anlaştığınız şekilde devam ediceginizi soyleyin. Zaten genelde erkek kopek sahipleri istemez yavru istese bile bu 4 tane olan yavrulardan ancak 1 tanesi verilebilir...

Luckyssss

aslnda ilklerde verecektim 2 tane birden istese bile fakat durum vahim.hepsini ver deyince is farklilasti aldigi yatagin ve mamasinin parasini ona geri iade edicem zaten 180 liralik biseyi masraf saniyor ben kizima bi yerden gelir gelirken bana ayda 200 -250 liralik masraf yaptim o 185 lirayi masraftan sayiyor

ilknrdaisy

180 tlsini verin hic bir yavruyu vermeyeceginizi söyleyin.. 4 yavruyuda istemek nedir ya hu ne bicim adam bu .. Sizin butun emeklerinizi yavrunuzun doğum sirasinda sonrasinda çektiği bütün acilari yok saymaktir.. Açık açık söyleyin hic bir yavruyu vermek istemediğinizi korkmayin, korkarsaniz daha cok ustunuze gelecektir muhtemelen