Kedim Isırıyor Ne Yapabilirim Benzemektedir

ebrarnur22

Arkadaşlar kesimin göbeğini seviyorum ısırıyor ne yapabilirim

9 CEVAP

yanik_kedi

Kedilerin hassas bölgesidir göbekleri kolay kolay sevdirmezler :)

burtex

bu çok normal çünkü kediler karınlarını sevdirtmekten çok hoşlanmazlar size çok fazla güvenmesi gerekiyor benim iki kedim var mayıs dokundurtmaz bile karnına ama eylül arada sevdirir bu birazda onun karakteriyle alakalı bi durumda olabilir

Benim kedimde oyle hic sevirmez isirir ama ki isirinca

sevilmez mi hiç:) ısırmaya çalıştıkça benim daha çok hoşuma gidiyor:) arada mıncıklayacaksın tabi. Göbeğini sevince ısırmaya çalışması hoşuna gitmediği anlamına gelmiyor bence.Kedi bu,, kendi kuyruğuna bile tepkili hayvan :))

ebrarnur22

Ben

ebrarnur22

Teşekkür ederim

Patim34

Kedinin karakteri ile ilgili ;) kimisi izin vermez :)

ibisaski

Sevmeyin zorla benim kedim de öyle alışma durumu falan söz konusu değil ugrasmayin :)

ebrarnur22

Seviyorum demedim bana göbeğini açıyor sev diyor bende seviyorum