Köpeğin Cinsini Öğrenebilirmiyim?

Hmdmtn92

Sokakta buldum.sokak köpeği mi yoksa bir cinsi varmı. Merak ediyorum

9 CEVAP

yanik_kedi

Yavrukedii2 ye katılıyorum eğer sahiplenemiyorsanız ilan açın çok tatlı bir yavrucak yuva bulma şansı yüksek :)

Yavrukedii2

Patim34 gibi cooooooooooookkk tatlı yaa:)
Rica ederim ne demek ya musmustlu sağlıklı uzun günlere!

Yavrukedii2

Golden kırması gibi hatta galiba golden direk cinsinin ne önemi var ki?:) bu arada lütfen gözlerini temizleyin ve onu sokağa atmayın size çok güzel bir yoldaşlık yapar

Hmdmtn92

@yavrukedii2 teşekkür ediyorum.Onu bırakmıcam :)Merak ettiğim için sordum.

Patim34

Golden kırması gibi geldi bana çok tatlı bir can :)

Patim34

Yavrukedii2 teşekkür ederim :)) Nutellayı öpüyorum

Havanese_Siri

ayakta fotoğrafı var mı

Findikzeynep

Bence golden ve ilan verin brnce çok çabuk sahiplenir:)

Yavrukedii2

:)) bende patiyiiiii!