Arkadaşlar Köpeğime Bu Mamayı Kullanıyorum Sizce Nasıl Bir Mama Veya Denediniz Mi?

Findikzeynep

Arkadaşlar köpeğime bu mamayı kullanıyorum sizce nasıl bir mama veya denediniz mi?

14 CEVAP

Findikzeynep

Aaa teşekü edrim

Köpeğinizin ömründen kısmak istemiyorsanız hemen bırakın. Anketinize katılan herkes Acana demiş, bir kişi bile Pedigree dememiş. Eğer Acana, Orijen pahalı geliyorsa Profine ya da N&D ye bakın. (bir hastalığı olmadıkça, mesela böbreklerinde) her zaman yüksek proteinli mamalar tercih edin.Mesela kuzu etli bir mama alıyorsanız kuzu eti, içerik yazan yerde 1. sırada olmalıdır. Mamayı almadan önce mamanın içinde ne olduğuna bakarsanız hem paranız boşa gitmez hem köpeğinizin ömrünü kısaltmazsınız. Bu makaleyi okumanızı da tavsiye ederim..

Findikzeynep

Arkadaşlar o mamadan aylar önce kurtuldum şu an içim rahat herkese çok teşekkür ederim:)

Findikzeynep

Pedigre mama :)

Yavrukedii2

Aman allah! Hemen kurtulun berbat ve iğrenç bir mama lütfen yedirmeyin!!!

hahahha :) katılıyorum hemen kurtulmanız gerekne bir mama. Tavsiyem ise Bozita.

o fiyat aralığında ama çok çok daha iyi içerikli bir mama olan Golosi'yi önerebilirim. Ben kuru mama olarak sadece Golosi kullanıyorum

GAMZEMETE

Benimde terrierim var hills kullanıyorum fiyatı biraz pahalı ama hiç yüy dökülme sorunu yaşamadık ve çok severek yiyor, çok da kuvvetli oldu sıpa tavsiye ederim

Luckyssss

arkadaslar bosh markali mama nasil peki

Biraz pahalı ama acana marka mamalara gözatmanızı öneririm

ozlemkoc

Kullanmayın!!

Havanese_Siri

pedigree içerik olarak çok sağlıksız bir mama kısa süre içinde bırakın bağımlılık yapıyor durumunuz iyi değilse n&d ya da daha ucuz olarak brit care kullanablirsiniz

GoldenOdin

Pedigree market mamasıdır. Daha profesyonel bir mama kullanmalısınız

Havanese_Siri

ben naturea'ya geçmeyi düşünüyorum siz de bir bakın isterseniz fiyatı çok uygun tahılsız ve et oranı yüksek