Köpekler İçin Üretilen Kuru Şampuanların Zararı Olur Mu? (Benim Köpüşün Derisi Biraz Hassasda)

Findikzeynep

Benim kopegimin irki terrier ve hassas ciltli
!!

6 CEVAP

Havanese_Siri

kuru şampuan yerine köpük şeklinde olanlardan kullanın deri için daha iyi

Yavrukedii2

hayır tabii adı üstünde
KÖPEKLERİÇİN:)

Köpekler için üretilmiş birşey neden zararlı olsun ki, (kalitesizler hariç) sadece derinin doğal yağ dengesini bozmamak için çok sık kullanılmamalı

brtnerzncn

Köpük olanlar gayet iyi bende kullanıyorum çok sık olmadıkça sorun yok

Dila2003

köpekler için üretilmiş bir şampuan zarar verecceğini sanmam

Dila2003

köpekler için üretilmiş bir şampuan zarar verecceğini sanmam