Kedi Şampuanı

tulaycan

Arkadaşlar biliyorum kediler sürekli yıkanmaz ancak ben yılda bir yıkamayı düşünüyorum hemde kedim suyu çok seviyor. Bunun için perfec wash önerildi ama internette bir kaç kişinin yorumunda bırakınca kepeklenme oldu demişler. Trixie ve bioline için bir bilgim yok siz hangisini tercih ediyorsunuz?

2 CEVAP

Kedimi toplam 3 kere yıkadım ve onlar da da Johnson's baby kullandım. Sonuç gayet güzel oluyor

PetlebiAlisveris

kedileri ve köpekleri kendilerine özel şampuanlarla yıkamalısınız. deri özellikleri farklı olduğu için insan şampuanları kedilerin ve köpeklerin derileri için uygun değil. hem trixie hem bioline markalı ürünler gayet kalitelidir.