Golden Nankörmüdür

RAA681905

Arkadaşlar golden retriever sahiplenmek istiyorum yani hem dost hemde arkadaş gibi olacağım bir golden istiyorum ama bir arkadaşım geçenlerde golden hakkında dışarı çıkardığın zaman yabancıların peşine takılır senin anında unutur hatta sen gidip kendin almadıkça yanına bile gelmez dedi bu doğrumu lütfen cevaplarınızı bekliyorum anında sahibini satan bir köpek ırkımı lütfen cevaplarınızı bekliyorum

11 CEVAP

RAA681905

Peki başkalarının yanına gittiğinde geri çağrıldığında geri sahibinin yanına gelirmi yani laf dinlermi

Tabi ki dinler bu tamamen sizin verdiğiniz eğitime bağlı kendinize bir Alman çoban köpeği de alsanız eğitim veremedikten sonra boş. Ama sizde köpeğinizin tasmasını halat çekme yarisindaymis gibi çekip duran insanlardansaniz profesyonel yardım almanızı ya da sıkı bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim.

Ve nolur eğer alicaksaniz aksiyon filmlerinden etkilenip köpeğiniz önde siz arkada yürümeyin etraf böyle insanlarla dolu. Unutmayın alfa sizsiniz.

tika_waylan

Hicbir kopek nankor degildir asla ama asla.
Golden fazla insan dostu arkadas canlisidir bekci koepgo olamaz.
Ah barinaklarda o kadar Godlen var ki artik yurt disina kacakciligi yapiliyormus haberler vardi neler cekiyor bu goldenlar insanlardan ama hep dost canlisi hep arkadas. Evet tanimadigi birine de kosabilir bu onun herkese karsi sicak kanli sevecen olmasindan kaynaklanir. Kucucuk saf bir cocuk gibidir Golden Retriever.

corcx

Hiçbir canlı nankör değildir. Evet belki başkasına koşa koşa sevdirmeye gidebilir. Ama vereceğiniz eğitimle bunun önüne geçebilirsiniz. Ayrıca önden yürümeylede alfa olunmaz ne insan için ne köpek için.

Size bunu söyleyen kişi ömründe bir köpeğe bakmamıştır, baksa idi eğer onu hiçbir zaman unutmazdı yanından ayrılmazdı ve bunu söyleyemezdi.

yanik_kedi

Asla böyle bişiy söz konusu dahi olamaz goldenler inanılmaz derecede insan canlısıdır ama sahiplerini unutacaksin derecede değil oldukça sıcak kanlı köpeklerdir barınaklarda çok var sahiplenmeniz cok doğru bir tercih

RAA681905

cevabınız için çok teşekkürler kafamdaki tek soru buydu evde boş vaktim çok oluyor bir tane sahiplenip bakmak istiyorum en kısa zamanda

Havanese_Siri

hayır tabiki de aksine golden an sadık köpek cinslerinden biridir

Bir köpek sahiplenmeden önce iyi bir araştırma yapıp sahipleneceğiniz türün özelliklerini öğrenin. Kulaktan dolma bilgilere inanmayın
http://www.juen.com.tr/irkDetay.aspx?PTT=3&ID=152

emreztrkk37

KÖPEK Mİ İSTİYORSUN KÖLE Mİ ARKADAŞIM