Kedimle Aramda Ki İlişki

esmabasarr

Merhaba. Bizim ne yemek sorunumuz var ne de sağlık. Çok sağlıklı bir 9 aylığına girecek bir dişi kedim var. Aramız da ki ilişki de çok güzel, bana göre. Diğer insanlar, akrabalarımız değişik buluyor. Etrafım da hiç kedi sahibi birileri yok bende burada anlatarak sizden bilgi kazanmak. Şimdi ben küçüklüğün den beri Kraker'e ısırmamayı ve tırmalamamayı öğretmeye çalıştım, canım yanmıyordu ama okuduğuma göre büyünce dişleri dökülür yenileri canımı çok yakarmış. Kraker'in dişlerinin sadece birinin çıktığına şahit oldum, ama ağzına bakınca yarım yani çıkan dişleri görülüyordu. Kraker ben eve gelince üstüme atlar çok miyavlar, sevmem için. Ama biz oyun oynarken de üstüme atlıyor, bildiğiniz kucağıma. Bilirsiniz kediler oyun oynarken kulaklarını geri iterler filan yerde saçma saçma hareketler yaparlar. Ben Kraker'e sadece beni tırmalamamayı öğretmişim, ben hariç birde büyük ablam hariç herkesi tırmalar oyun oynarken. Zaten çok hırçın bir kedi geçen veteriner hekim'de öyle bir atladı ki farklı insanları görünce kapının çıkıntı kısmı kırıldı. Kraker ısırmayı çok seviyor. Bende onu ısırıyorum çünkü ve o beni ısırınca bir şey diyemiyorum. Canımı yakmıyor. Sadece bazı zaman kaptırdığı zaman oyun oynar hayır canım acıyor deyince duruyor. Kucağıma alıp dudağını öpünce karşılık veriyor. Yanaklarını hafifçe ısırınca oda benim yanağımı yüzümü ısırır. Canımı yakmadan. Küçükken çok cırmalardı. Şimdi hiç öyle birşeyi yok. Yüzüme asla saldırmaz. Hatta bazı zamanlar yorulunca yüzümü yaklaştırıyorum oyun sırasın da hemen ısırıyor sonra yalıyor. Ama diğerleri umrun da değil yüzünü filan çizer. Benim yüzümü sadece birkez çizdi oda kzıgınlık zamanların daki hormanların dan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bu arada kedim kısırlaştırıldı, sorar veyahüt kısırlaştır diye öneride bulunursunuz diye yazıyorum. Ben 14 yaşındayım.

4 CEVAP

Luckyssss

aranizda cok guzel bi iliski var bence mükemmel bir sey hic bozmayin :)

rabiaari

Cok cok guzel bayıldım tebrik ederim❤❤❤

esmabasarr

Bana göre de sorun yokdu. Teşekkür ederim. Hayvan sahibi insanlarıın bana onay vermesi

cute_catTR

HİÇ BOZMAYIN YA ÇOKTATLI OLURSUNUZ SÜPER Bİ İLİŞKİ