Köpek İçin Hangi Mamayı Önerirsiniz ?

GoldenOdin

Ben ********* diye bir siteden alışveriş yapıyorum. Orada adını hiç duymadığım mama markaları var. Siz hangi mamayı kullanmamı önerirsiniz ?

3 CEVAP

Havanese_Siri

bence bilmediğiniz markaları almayın eskisine devam edin veya kaliteli ve bilindik bir markaya geçebilirsiniz (n&d, acana, brit care, orijen vb.)

Bütçeniz nedir bilmiyorum fakat ben Bozita kullanıyorum öyle çok pahalı değil fakat çok iyi diyebileceğim gayet kaliteli ve dengeli içeriği olan İsveç maması, mama her şeyi ile İsveç'te üretiliyor ve bu da içim rahat bir şekilde kullanabilmemi sağlıyor. Yaş mama çeşitleri ( geyik etli, somonlu vs) özellikle güzel yoğun ve taze et içerikli bizim çocuklar patilerini yalayarak yiyorlar. :) :) Kesinlikle tavsiye ederim eminim ki çok memnun kalacaksınız.

Ismet123987

Orijen