Bahçelievlerde Ücretsiz Kedi Kisirlastiran Yer Var Mi

Esmaleyna

İstanbul bahcelievler de oturuyorum 3 tane sokak kedisi var baktığım dışı 3unu de kısırlaştırmak istiyorum ancak özel veterinerler çok ücret istiyor ücretsiz kısırlaştırma yapan bi yer var mı belediyeler varmış ama cobancesme de galiba kimlik istiyorlarmis yenibosnaya bagliymış ama ben bahçelievlerdeyim

4 CEVAP

ücretsiz yoktur muhtemelen

Minnak53

İBB Fatih Hayvan Hastanesi var yakın mı size ? İsterseniz bir arayın orayı öğrenin ..

Ahmetemind

Ben çobançeşmede oturuyorum rehabilitasyon merkezi ve kısırlaştırma merkezi var 1 sokak kedisini ücretsiz kısırlaştırdım kendi dişi kedimi 266 tlye kısırlaştıracaktım fakat hormonal dengesizliği olduğu için özel veterinerde kısırlaştırmak zorunda kaldım Bu arada çobançeşme yenibosna filan bahçelievlerin içinde sayılıyor ücretsiz yapmak zorundalar

kediyildiz

İstanbul Fatih'te belediye veterineri var gelenilirsiniz