Bu Köpek Terrier Mi?

katubime

Arkadaşlar merhaba bu köpeği barınakta gördüm çok cana yakın bi canlı ailemle karar verdik sahipleneceğiz. Irkı hakkında ve mümkünse tahmini yaşı hakkında bilgi alabilir miyim?

8 CEVAP

katubime

@GoldenRetriever , değerli yorumun için teşekkür ederim. Peki hangi tür olabilir. Terrier ırkının bir çok türü var. Parson Rassell Terrier gibi geldi görsel araştırmalarımda.

Buraakk

Welsh Terriere benzettim ben yaşıda 10 aylık gibi sadece fikrimi söyledim kesin değil bana göre hareket etmeyin :) bir de hangi barınağa gittiniz?

katubime

Cevabınız için teşekkür ederim. Bursa-yıldırım belediyesi evcil hayvan barınağı

Evet bir teriyer. Veterinerler dişlerine bakıp yaş tahmini yapabiliyor ama net bir şey söylenemez... Mutlaka kontrolünü yaptırın, barınaktan sahiplenilen köpekler hastalık taşıyabiliyor. Ama bir can kurtararak en iyisini yapmışsınız :)

Havanese_Siri

parson russell terrierlerin yüz yapıları farklı oluyor
https://tr.pinterest.com/pin/477803841694544218/
bu havanese jack russell terrier kırması

Minelucky

cinsini araştırman kalıtsal hastalıklar,beslenmesi,hareket etmesi gereken zamanlar açısından çok önemli tabi ki doğrusunu yapıyorsun ama gerçekten cana yakın ise onu oradan kurtardığınız sizi asla üzmeyecektir :) onu sahiplenin çok güzel bakıyor...

Havanese_Siri

jack russell havanese kırması

Bana da öyle geldi Parson Russell Teriyer kırması ya da Parson Russell Teriyer