Kedi Tuvaleti Nasıl ?

Elviss

merhaba arkadaşlar daha önce bu tuvaleti kullanmış kullanıcılar var mı ? almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. olumlu ve olumsuz çok fazla yorum okudum yine de kararsız kaldım kullanan ve tavsiye eden varsa aranızda yorum yapabilirse çok sevinirim. pratik ve evde koku sorunu yaşatmayan tuvalet öneriniz varsa alırım. teşekkür ederim şimdiden

almayı düşündüğüm tuvalet ;

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/catit-smartsift-temizlemeli-tuvalet-istasyonu-66x48x63cm.html

12 CEVAP

Nslshtngr

Ben bu tuvaletten kullaniyorum, tavsiye edetim. Sadece kedilerin drgil evde yasayanlarin da hijyeni cok onemli arkadaslar, cok para diye dusunmeyin. Omur boyu kullaniyorsun sinucta. Toz problemi ve koku problemi de olmuyor. Goruntu anlaminda da rahatlik. Vakt kaybetmeden alin bence

Elviss

Bir çok nedeni var birincisi tuvalet çok büyük ancak kum konacak hazne küçük 1 yaşındaki kedi dönmekte biraz sıkıntı yaşıyor şişmanlıkta var şimdi haksızlık edemem. İkincisi koku çıkartmama olayı kesinlikle yalan yok üstündeki filtre özelmiş falan hikaye kol çekme plastiği bana biraz uyduruk geldi . Kumlara illa elle müdahale ediyorsunuz kolu çekiyorum fosur fosur kumlar hazneye giriyor indiriyorum bir bakıyorum çişli kumlar yapışmış dibine el sallıyor dağcık gibi evinizde küçük kedi varsa basamağı çıkmakta zorlanabilir yüksek ben çok büyük umutlarla almıştım ama olmadı şimdi de para verdim diye kullanıyorum 1 seneyi aşkın kullanıyorum . Normal kapaklı bir tuvaletle aynı şey sadece daha pahalı ve daha büyüğü .Çok beğenini de var ürünün ama ben beğenmedim .

@aleyn

aleyn

ben de bi ara bakmıştım o zaman bu kadar pahalı değildi karar verememiştim o yuzden sordum, birinci ağızdan bu tecrübeleri aktardıgınız için teşekkürler.

emreztrkk37

Bi tuvalete bu kadar para vermek saçma geliyor bana. Biraz baktım websiteside var ordan ve youtubedan diğer videolarına baktım kaliteli birşeye benziyor. Ama ne kadar kaliteli olursa olsun fiyat/kalite oranı çok yüksek.

tika_waylan

Ben de bu tuvaleti almayi dusunuyordum. Kurek kullanmadan kumla ugrasmadan solumadan kolay bir temizlik icin ideal. Eger uygun fiyata verirleesw al bu kadar pahali degildi dolar arttigi icin fiyati yukseldi 300 kusurlu bir seydi sanki yanlis hatielaiyoraam bir anda artti. Bir de cook iyi temizlemen lazim aman diyim o vefat eden kedide bir hastalik varsa hatta alkolle falan temizle mesela corona kakayla bulusuyor diye biliyorum onu da en iyi alkol ya da camasir suyu temizliyor. Bir dw bu tuvaletler icin cok iyi topaklanan ince taneli bir kum kullanmalisin diye biliyorum. Biraz daha arastir eger ise yariyorsa harika bir icat bence

aleyn

@Elviss ne açılardan beğenmediniz acaba?

Elviss

bir arkadaşımın kedisi vefat etti bu tuvaleti de yakın zamanlarda almıştı kullanmak nasip olmadı kedisine çok fazla uygun bir fiyata alacağım kendisinden ama netice de yine de para vereceğim eğer memnun kalınacak bir ürün değilse almak pek işime gelmez

tika_waylan

Nslshtngr kaka ve cisi hic kurek ya da elinize poset gecirmeden rahat alabiliyor musunuz bir de kum sacilma olayi oluyor mu benin de aklimda guzel bir indirim olsa dusunuyorum ileride

Elviss

kullanan birinin tavsiyesine ihtiyacım vardı çünkü başka sitelerde kimisi ya çok övmüş ya da kötü kötü demiş emin olamamıştım sevindim şuan teşekkür ederim vakit ayırıp cevaplayan herkese :)

535 lira mı tuvalet mı diyecek bişey bulamadım bu tuvalete o kadar para gerçek olan pek sanmıyorum Burda yorum yapsin

Elviss

pardon da bu tuvalet sadece bu sitede bu fiyata satılmıyor daha ucuz olduğu siteler var o kadar para verip hüsrana uğramak istemediğim için tavsiye istedim gerçekten boş yaptın ama canın sağolsun.

Elviss

Bu arada bu tuvaleti aldım . Tam bir hayal kırıklığı sakin olmayın almayı düşünenleri durdurun .