Kedim Dışarı Çıkmak İstiyor Ama Korkuyor

Sda2846

Henüz 3 aydır bizimle olan 1 yaşında bir kedimiz var ilk başlarda gayet iyiydik yalnız şu son zamanlarda hem çok hırçınlaştı hemde dışarı çıkmak istiyor bende onun bu haline dayanamıyorum defalarca dışarı çıkarmaya çalıştım ama her defasında sanki kalbi yerinden çıkacakmış gibi çarpıyor çok korkuyor kapının önünde miyavlayıp duruyordu bugün açtım ama gitmedi sadece apartmanı izledi öyle napıcam bilmiyorum ilk defa kedi sahiplendim ve dışarı çıkarıp çıkartmamakla arada kaldım :((

9 CEVAP

Luckyssss

petinizle mutlu patiler :)

Luckyssss

dişimi erkekmi ve suan kısır mı

Sda2846

Erkek ve kısırlaştırılmış

Luckyssss

o zaman meraktandır sanırım merak ediyodur disariyi ama pek önermiyorum disari cikmasini yola firlayabilir arabalarin altina kacabilir korkudan cikamayabilir veya Allah korusun araba carpabilir

Minnak53

Bu yaşına kadar dışarı çıkmadıysa tavsiye etmem ;(

Sda2846

Böylede vicdanım rahat etmiyor ama onun iyiliği için , peki onu merakından nasıl kurtarabilirim

Sda2846

Aldığım kişilerde sokakta korkmuş bir halde bulmuşlar ve eve almışlar ama Tekir değil cins bir kedi yani sokağa atmışlar onu bir anda sokağa attıkları için galiba dışarıdan korkuyor

Luckyssss

muhtemelen eziyet gördüğü icin korkuyodur dısarıdan onunla ilgilen oynunlar oyna oyuncaklari olsun kucuk seylerle oynamaya bayılıyolar belki unutur :) onun esiri olma pisman olursun cunku ayni seyler benim basimdan gecti bu yolla kactı gitti ve birdahada geri dönmedi malesef

Sda2846

Anlıyorum çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için:)