Ense Damlasi

tika_waylan

Merhaba kedime cumartesi gunu dis parazit uygulamasi yaptirdik veterinerde (ense damlasi) 4 gun oldu basini severken farkettim hala islaklik var normalde 2 gune kururdu simdi kafasimi sevemiyorum bu yuzden tarayamiyorum da anlayamadim neden bu kaar uzun surdu normal mi acaba

7 CEVAP

Jacqueline

Islak Olduğundan Emin Misiniz ? Lütfen Dikkatli Bakın. Gerçekten Islak mı ? Ki Bu Mümkün Değil Yoksa Damlanın Yapıldığı Yerdeki Tüyler, Jöle Sürülmüş Saç Gibi Sert mi ?

Jacqueline

Çoktan Kurumuştur, Taramanızda Bir Mani Yoktur.

Minnak53

O bölgeyi tarayın geçer ilaç kurumuştur hafif ıslak bezlede siliniz saf su ile geçmiş olsun.

tika_waylan

Arkadaslar kedisine ense damlaso yaptiran yok mu sizin ne kadar surede kuruyordu nasil oldu

tika_waylan

Hala tamamen kurumadi neredeyse bir hafta olucak taramam lazim tarayamiyorum bu yuzden normal mi ki tarasam mi belki o zaman tamamen kurur?

1 hafta çok uzun bir zaman benim kendime 2 gün taş çatlasın 3 günde kuruyo bence veterinere danışın yada direk o bölgeyi temizleyin hayvanda çok rahatsız olur bu durumdan

tika_waylan

Evet jole surulmus saclar gibi sert tam islak degil kece gibi daha cok