Kedimi Balkonda Besliyorum Apartman 4 Katlı 4. Katındayiz Kedime Birşey Olurmu ????

Animallove

Kedimi balkonda besliyorum
4. Kattayiz , kedim düşer mi?

Düşse birşey olurmu??

14 CEVAP

Bu kadar saçma tepkiler bir cümle sonuna koyulan onlarca ünlem neden ? Bir soru sorulmuş insanları kırmadan cevap vermek bu kadar mı zor ? Belki küçük bir yavruydu sokakta kalamayacak durumdaydı sokakta bırakmak istemedi ve ailesinden dolayı balkonda bakmak zorunda kaldı. Bu yönüyle hiç düşünüyor musunuz ? İnsanlara destek olup fikirler vermek varken bu kadar çocukça saldırmak hoş değil.
Sorunuza gelecek olursak eğer balkon kapalı ise ve yeterince sıcak oluyorsa elbette kalabilir ama yeterince sağlıkli olamaz size tavsiyem hayvanı evin içine alın çok daha güvende olur ayrıca balkon kapali değil ise vakit kaybetmeden içeri almalısınız yoksa kedicik düşebilir o yükseklikten ve evet ya sakat kalır ya da ölür riske atmaya gerek var mı minicik canı ? Dediğim gibi evin içinde olması daha mantıklı dinimizde de olduğu gibi kedi ev halkındandır.

Minnak53

Yazık kediye biran önce sahiplendirin yavrucak rahat etsin !!

Duman14

Bir şey olur mu ne ya!! Kedi özgür olmalı tüm evi ona açın balkon kapalıdır umarım üşürse hasta olur düşersede ölür ayrıca kendini 4.kattan aşağı at ve test et bakalım noluyo!!! Saçma sapan sorular sormayın azcık aklınız varsa zaten cevabı biliyorsunuzdur

Luckyssss

@iyikediserafettin ' e katılıyorum neden böyle tepkiler verip insanların kalbini kırıyorsunuz bilen bilmeyen herkes burda bir üye ve bilgilendirmek icin biseyler bilenler bilmeyenleri kalbini kırmadan bilgilendirmeli cok ayıp böyle biseye kızmak neden yani olabilir belki tüy döküyor diye annesi izin vermemis olabilir yada ev ahalisi korkuyor da olabilir bu kadar kötü tepki vermek neden ve ne var yani bisey bilmeyen hayvan bakamazmı öyleyse hic kimse evinde hayvan beslemesin satın alana hakaret , ucuz mama verene hakaret , balkonda besleyene hakaret , cins köpek beslemek isteyenlere hakaret olmaz böyle arkadaslar lütfen kalplerimizi kırmadan bilgi paylasalım neyse arkadasim bende iceri almani öneriyorum tüy dokme sorununa ailem karsi diyorsan tüy toplama rulolari var kesinlikle kullan ise yariyor eziyet etme bu sekilde ona bu sekilde eger bakamicaksanda ilgi veremiceksen guvendigin birine sahiplendirebilirsin bazi gunler gormek sartiyla

Yavrukedii4

Allah senin.......!!!

Animallove

Ya arkadaşlar siz yanlış anladınız! Balkonda tahtadan orta sıcak bir yuvası var ve sadece bu günlük balkonda kalacak! Açıklamalara fazla açıklayamadim özür dilerim öyle anlamanız çok normal! Biz normalde kedilerimı bahçede bakıyoruz
Ama yaz geldiği için Bahçemizi ilaçladık bu yüzden 1 günlük balkona çıkartmak zorunda kaldık . Zarar gelirmi sadece onu sordum :(

Petlebiye üye olduğuma pişman oldum

Duman14

Düzgün açıklasaydınız bu kadar tepki gelmezdi

tika_waylan

Kusura bakmayin. Kedisini kopegini balkonda bakanlar var malesef o yuzden tepki gosterdik. İlaclama olduysa aman bahceye koymayin.
Evde dursub tuvaleti gelirse de balkona cikartin legene kum koyun legene cisini yapsin. Balkondan dusen o kadar cok kedi oldu ki o sebepten bu kadar tepki. Arkadasimin kedisi 5.kattan atlari digeri 2 kattan gercekten cok kotu oluyor.

tika_waylan

Sakin balkonda beslemeyin kapalo balkonsa eger tuvaletini ve tirmalama tahtasini balkona koyabilirsiniz.
Ama orda uyuyamaz orda kalamaz strese girer hasta olur atlar duser olur ya da sakatlanir Allah korusun o kadar cok balkondan dusen kedi var ki arkafasimin kedisi 2
Kattan dustu patisi zedelendi 4.kat olsa dusunemiyorum sakin aman evde besleyemiyorsaniz sahiplendirin onun icin daha iyi olur

Benim kedimin kumu balkonda inanın aklım çıkıyor bişey olucak dıye hep başındayım ve sız balkonda bakıyorsunuz bi kuş görse peşinden atlar ve ölür belki aileniz eve almanıza izin vermiyordur bilmiyorum o tarz bir durum varsa en iyisi sahiplendirmeniz

Sorun sadece atlama ihtimalide degil ayrıca kedinin psikolojısı bozulur yapmayın lütfen

Duman14

Açıklayasaydı o zaman soruş stiline bakarsanız dalga geçer gibi balkondan düşse bir şey olur mu?? Bu size neyi çağrıştırıyor hangi canlı bir yerden düşse bir şey olur yani mantıklı olursak ?? Öyle olsaydı yazardı diye düşünüyorum

Animallove

Telaştan doğru açıklama yapamadım.

kediyildiz

Atlama ihtumali yüksek içeri alın