Mama Değişikliği

Queeninannesi

Merhaba arkadaşlar. Kedimin dün doğum günüydü :) tam 1 yaşına girdi. Sorunumuz şu çok tüy döküyo 1 yıldır brit care kullanıyorum hiç bi sıkıntısı olmadı fakat tüy dökümü mamadan diye düşünmeye başladım artık değiştirmek istiyorum. Royal cann almayı düşünüyorum ama yermi yemez mi mama geçişini nasıl yapmalıyım biraz tedirginim. Bilgili arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirim

6 CEVAP

Queeninannesi

Mevsim geçişlerinde dökülmesi normal ama benim ki sürekli döküyor sadece mevsim geçişinde değil aynı şekilde koltuğu yatsa avuç avuç tüy topluyorum o yüzden royal canin almayı düşünüyorum. Teşekkür ederim :)

O tüy dökümü hepinizden var şuan mevsim geçişi dolayısıyla sokuyor diyorlar veterinerler vitaminler kullanıyorum düzenli tariyorum ama ne kadarda yaraşan hala çıkıyor koltuğun üstünde bi yatsın bembeyaz tüy kaplanıyor bende riyal canım kullanıyorum gayet memnunum aslında ama şu aralar riyal caninnde sanki tüy döktüğümüz düşünüyorum şu tavuk konusuyla alakalı inşallah geçer şu dönem

Kusura bakma düzenleyici açık kalmış kafasına göre yazmış kelimeleri

Tamamen mama ile alakalı :) o kadar fark ediyor ki mamadan mamaya deneyimleyebilirseniz eğer düzgün mamayı bulup şok olursunuz.

Ahmetemind

Ben royal canin kullandığımdan beri tüy dökümü azaldı.Daha sonra veterinerimiz biokolinpet isminde bir vitamin verdi.Her gün yarım tablet veriyorum onun sayesinde de tüy dökümü neredeyse bitti.bir mamadan bir başka mamaya geçecek iseniz 1.gün az miktarda yeni mama ekleyin 2.gün biraz daha fazla o şekilde 1 haftada yeni mamaya geçin kesinlikle kediniz yiyecektir

Queeninannesi

Şimdi petshoptan geldim royal canin aldım bi kaç tane verdim elimle bayılarak yedi umarım kabına koyuncada yer. Teşekkür ederim hepinize :)