Köpek Tüy Kırptırma Hakkında

Luckyssss

meraba arkadaslar bana bi konuda yardimci olabilirseniz sevinirim acaba köpeginin tüylerini kendi kırpan varmi veterinerler de yuklu miktarda para istiyorlar buna gucum yok eger gonullu bi arakadasimiz varsa acaba kopegimin tuylerini kesebilir mi mecburiyetten kesiyorum tüyleri cok perçelendi ve felaket tüy döküyor sifirdan tüy cikarmasini istiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim ..

8 CEVAP

hayvankurtarma

keşke antalyada olsanız burada pet saloon var ve ilk müşterilerine traşı hediye olarak yapıyorlar

Luckyssss

?????

Luckyssss

keske ya tüh cok sey kacirdim o zaman

hayvankurtarma

öyle oldu

Yavrukedii4

.....

kediyildiz

Yazin kesin bunalmasin

En iyi ideal çözüm pet kuaför den destek almaktır. Eğer evde kesmeye çalışırsanız biryerini kesme riskiniz bulunmakta.

Bernaq

Biz kendimiz kestik veterinerde güvenmedim çünki kasap gibi doğrayıp gönderiyorlar ama tavsiye asla etmem şimdi depresyonla uğraşıyoruz