Çok Yakında...

DidemCan

Çok yakında kedi sahipleneceğim bir tanıdığım kedisi için bonacibo kullanıyor ve gayet memnun. Sizce almalı mıyım? Hep arada kalıyorum bu mamada. Bir de *********.com da betonit kumlar var onlar iyi mi? Eğer iyiyse kalın taneli mi ince taneli mi almalıyım? Birde yaş mama olarak felix mi royal canın mi??

10 CEVAP

DidemCan

Reflex kullanıp memnun kalan da var??? Hangisi :/

Yavrukedii4

Refleks bonacibo kalitesiz ve içeriği berbat olan mamalardan biridir lütfen kullanmayın! !!!!!
Kum olarak denemeden bir şey söyleyemem sizin deneyip görmeniz lazım ama ben sanicat lavantali portakalli kullanıyorum çok memnunum
İnce taneli öneririm
Yaş mama olarak felix ve Royal canın içeriği yetersiz et oranı yüksek olmayan mamalardan biridir en azından profile Bozova öneririm kullanıyorum ve çok memnunum

GoldenOdin

Ben de bonacibo kullanıyorum. Ama değiştirmek istiyorum bir anket yaptım orada görüş belirtir misiniz?

Luckyssss

refleks denemistim bi ara dıskısında cok koku yapti hic tüy dökmeyen kopegim avuc avuc tuy doktu hep

tika_waylan

Felix cok onermem ben bazen tadimlik veriyorum kalanini sokaktaki kedielre veriyorum. Royal Canin yas mama tabi daha iyi ama eger istersen tavuk haslayip pirincle biraz kabakla robotton gecirip ilitip verebilrisin haftada bir daha temiz icerikli olur ama asla yag tuz yok.
Ugrasamazsan Brit care, Gimpet alabilrisin yas mama daha icerigi temiz

tika_waylan

Felix cok onermem ben bazen tadimlik veriyorum kalanini sokaktaki kedielre veriyorum. Royal Canin yas mama tabi daha iyi ama eger istersen tavuk haslayip pirincle biraz kabakla robotton gecirip ilitip verebilrisin haftada bir daha temiz icerikli olur ama asla yag tuz yok.
Ugrasamazsan Brit care, Gimpet alabilrisin yas mama daha icerigi temiz

Duman14

Ben reflex kullanıyodum kedim nefret ediyodu

aycacetin2472

Bn bonocibo kullaniyorum be *********dan kum kullaniyorum bir.skntim olmadi. Tavsiye ederim. Reflex de kullandim.sknti olmadi. :)

Ahmetemind

Bende bonacibo kullandım kötü bir mama değil fakat iyi bir mamada değil.Kedime 6 kg almıştım şimdi sokaktaki kedilere veriyorum.Yaş mama olarak veteriner tavsiyesi ile hills veriyorum felix mama da bonacibo gibi ne iyi ne de kötü yani içeriğinde çok bir şey yok.

Duman14

şuana kadar reflex laVital acana royal canin yaş mama olarakta festi gourmet whiskas kullandım kedime olumlu sonuç aldıklarım acana ve lavital kedim ikisinide çok sevmişti reflex ben tavsiye etmiyorum kedimin tüy dökümünü arttırdı ve düzelmedi sonra acanayla toprarladı bu yüzden reflex almayın bence