Kedim Her Gün Sürekli Miyavlıyor

Sasaki

1,5 yaşında kedim. Hiçbir sağlık problemi yok. Tam olması gerektiği zamanda veteriner takibiyle kısırlaştırıldı. Öncesinde daha mı saldırgandı bilemiyorum şu anda. Fakat kısırlaştırılmamış gibi ve sürekli bağırıyor ortalıkta koşup.. Oyun oynuyoruz eğlenmiyor. Esnerken biler brrr diyor yani. Ne yapmalıyım?

9 CEVAP

hayvankurtarma

e kedi bu havlıyacak değilki youtube dan izleyebilirsin gevze kediler vardır benim arkadaşımın ablasının kedisi var hiç susmuyo zil çalsa miyavlıyor :)))

Duman14

Kedi miyavlar :) miyavlıyo diye suçlayamayız sonuçta

hayvankurtarma

geveze kediler

Duman14

kimseye net cevap verdiğim yok benim kedimde miyavlardı sürekli sağlık problemi yerindeymiş oyun oynuyorlarmış ksıırlaştırılmış ben burda kimseye bağırmadım çağırmadım atar gider yapmadım sizin aksinize kedi yani miyavlayabilir bir sağlık problemi olsa tamam ama geveze kedilerde var açın internetten izleyin 2 dk susmazlar konuşmayı severler Allah aşkına yani ben hiçbir zaman kedim miyavlıyor diye strese girmedim kedi yani iyi bakılıyor seviliyor sağlıklı piskolojik sorunu var desem farklı yerlere işer sahibine aksi davranır ama yokmuş ha çok rahatsız olursa sahibi yanına arkadaş getirsin onunla oynasın kedisi kedi miyavlar dediğim için mi bunu söylüyorsunuz havlasın mı yani az mantık soruyu sormuş cevap veriyorum işte benim burda yok çok eminim yok şöyle dediğm bir yorum yok her zaman fikirlerimi belirtirim hiç birimiz veteriner değiliz.

Duman14

Ben burda başından beri üslübu savunan biriyim kime sorarsanız sorun ama sorudada saçma saçma şeyler yazılmışsa sert cevap veririm ne kadardır burdasınız bilmiyorum Ama beni tanımıyosanız böyle bir yargıda bulunamazssınız

Yazıklar olsun yazdıysamda bir sebebi vardır soruyu bulamadım şuan ben gelip size sataşmadım kimseye bana şahsi bir şey yapmadıkça bulaşmadım gelip birden siz şöylesiniz böylesiniz diye yargılayamazssnız sizin sözlerinizin benim için şuan hiç bir anlamı yok

Duman14 niye herkeze bet cevap veriyorsun kız çaresiz kalmış niye olabilir yapıncak biseyim var mı soruyorum kedi miyavlar diyip bişey yok suçlanamaz demek saçma herkeze böyle yapıyorsunuz kediler sürekli miyavlayinca sahipleri çok kötü oluyor benim kedimde De kisirlastirildiktan sonra biraz saldırganları benim kedimde ayni sizin kendinizi gibi bende anlamıyorum noter hemde sabah uyutmuyo miyav miyav yemek veriyorum oyun oynuyorum seviyoruum ama düşmüyor böyle gidiyo

Ben net demedim farkındaysaniz bet dedim yani sert üslupla terapiye terapiye cevap veriyorsun. Ve tekrar söylüyorum farkındaysaniz sadece bu değil cogu sorunun altına cevap arıyorsunuz insanlarını bilgilendirmeye çalışıyorsunuz evet ama hep bu iğneleyici cevapları bunun nedeni soruyorum adını hatırlamıyorum ama yine çok yüksek puanı olan bu üyeden sürekli bu tatlısı köpeği sokakta buldum sahiplenmek istiyorum ama cinsi ne ev köpeği olabilir mı huyları nasıl diye sorummus yazıklar olsun ! Diye cevap veriyor çok yanlış bu bence

Ahahhaha canım senin sözlerinin benim için çok bi anlamı var çünkü ben gördüğümü söylüyorum evet üslubunuz bazı yerlerde çok güzel ama bazen gereksiz laf sokma çabasına giriyorsunuz ve karşınızda kini assaglarcasina bi üslup takiniyosunuz siz beni kaale almayın siz böyle yaparak zaten kendinizi kaale aldirmiyosunuz ,:D

Duman14

Anlamadığınız şey şu başından beri burda değilsiniz beni bilmiyosunuz nasıl biri olduğum hakkında fikriniz yok istediğimi yazarım sizene? Ben her yerde düzgün konuştuğumu düşünüyorum karşımdaki neyse öyle konuşuyorum adını bile bilmediğiniz bir insan hakkında birden yargıya varmak ne kadar kolaymış sizin için!!