Kopegım Tuy Dokuyor

charlisema

3 aylık pekınes kopegım bu aralar tuy dökmeye başladı neden sızce

15 CEVAP

charlisema

BRIT CARE kullanıyorum sızce bırakmalımıyım mavı paketlı olanı kullanıyorm

Yavrukedii4

Brit care premium kalitesiz ve içeriği bakımından zayıf grain fren serisini öneririm kesinlikle

Havanese_Siri

ben de Yavrukedii4'e katılıyorum brit premium yerine brit care grain free kullanırsanız daha iyi olur

Havanese_Siri

zaten pekines ortalama tüy dökme seviyesine sahip bir cinstir hiç dökmemesi düşük bir ihtimal

hayvankurtarma

siri ye katılıyorum çok tüy döken bir köpektir

Havanese_Siri

grain free puppy pembe grain free puppy large breed ve grain free adult mavi

Yavrukedii4

Mevsimsel olduğu için hangi mamayı kullanıyorsunuz

Profine :) kesinlikle tavsiye ederim

Yavrukedii4

Free*

charlisema

kalıtesız degl bn o mamaya 284.90 verıyorum yanı ve sız kopek baktınız mı kı byle konusuyorsnz kedı yazıyor ama

Yavrukedii4

Bu nasıl bir konuşma biçimi? !
Elbette köpek baktım fiyatına göre mama mı seçilir! Madem kalitesiz değil niye soruyorsun o zaman!

charlisema

bn zaten brıt care graın free kullanıyorm

Havanese_Siri

mevsimseldir o zaman bir de brit care yavru köpek tahılsız mamanın rengi pembe yetişkin veya büyük ırk mı kullanıyorsunuz

Yavrukedii4

Az önce mavi paket dedin! Pardon? Hayal mi görüyorum arkadaşlar brit care grain fren puppy mavi pakette mi? !

mevsimsel... Furminatör tarak kullanın tüy dökümü azalır, sağlıksız tüyler varsa sağlıklı tüyler çıkar. Tahılsız mama kullanıyorsanız devam edin. (Ama N&D nin tahılsız mamalarının Brit care den daha iyi olduğunu söylemek gerek)