Kopegım Herkesın Pesınden Gıdıyor

charlisema

3 aylık pekınes kopegım var ve dışarı cıkardıgımda yanımızdan gecenlerın yanına gıtmek ıstıyor ve açıkçası bundn rahatsz oluyorum bazı ınsanlar kedı kopek sevmedıgı ıcınde cekınıyor yanı kısaca yanımdan ayrılmasn benden başkasına koşmasın yanı bırını görünce delı gıbı oluyor cok heyecanlanıyor

6 CEVAP

Minnak53

Biraz daha büyümesi gerek sabır ;)

Yavrukedii4

Bu normal :) ve bundan asla vazgeciremezsiniz ck zor yani

Havanese_Siri

tasmasını kısa tutun ve başkasına koşmaya çalışırsa kızın eninde sonunda öğrenecektir pes etmeyin pekinesler biraz zor öğrenebiliyorlar

charlisema

cok saolun yorumunuz ıcın denemıstım ama devam edıcem

hayır ı öğretin tasmasından hafifçe çekip hayır, dur ya da yavaşla gibi bir şey söyleyin, doğru davranışları ödüllendirmeyi unutmayın.

Havanese_Siri

ben ileride bunu yaşamamak için ilk olarak dur komutunu öğrettim şu anda önüne salam koysam bile ben izin vermeden bir adım ilerlemiyor