Acil Yardım Kedim 1 Haftadır Gözerinde Sürekli Akma Oluyor Gözlerini Açamıyor

ersin3535

Arkadaslar 1 ,1.5 haftadır bu sorunu yasıyoz 2 gun once veterınere goturduk gozune bı krem surdu ama nafıle sureklı gozu akıyor kızarıyor hayvan gozunu acamıyor mutsuz napmamız lazım acil sizlerden yardım bekliyom gözlerini kaybetmesini istemiyom?

9 CEVAP

Minnak53

acilen yarın vakit kaybetmeden götürün daha önceki kedimde aynı sorun olmuştu hatırlamıyorum hem sabah öğle akşam damla vermişti hemde küçük bir krem gözün içine açıp ince çizgi şeklinde kremi sürüyordum acilen götürün ya çok kötü olmuş çok üzüldüm:(

BMC

Mrb.öncelikle geçmiş olsun hemen eczaneye gidip GENTA VE ONADRON bu iki göz damlasını alıp günde beş damla damlatıyosun ikisindende ve beş güne tamamen iyileşmiş olur sakın ihmal etme yazık hayvan gözünden olur hemen bu damlalara başlamalısın iyi günler geçmiş olsun

Minnak53

Gözlerini yukarı aşağı elinizde kaydırarak nazikçe bakınız kızarıklık veya sarımsımı tamamen aslında da çok net bariz belli gözlerde enfeksiyon var vete tekrar götürün gerekirse başka bir vete geçmiş olsun:(

senemkaraca

acil veterinere gitmen lazım. tedavi görmesi gerekiyor.inşallah iyileşir.

Duman14

Benim kedimdede aynısı olmuştu sanırım gözü mikrop kapmış kedilerde sık görülen bir olay damla verdi bize sabah akşam sıktık ve krem sürdük gözüne düzenli olarakta pamuğu suyla ıslatıp sildik ve 2 günde bir falan pamuğu su yerine çay demine bandırdık gözünün çevresini sildik kendi temizledi sonra 1-2 haftada geçti umarım sizinkide iyileşir geçmiş olsun

Allah şifa versin. Tatliya böyle bir olay yaşamadım şükürler olsun ama inşallah biran önce iyileşir :(((

ersin3535

veterinere götüremem arkadaslar ücretli olduğu için goz damlası aldım suruyom cok az etkisini görüyoz bazen gözünden kan geliyor krem olarak ne onerırısınız?

ersin3535

tesekkurler damlaya basladım ve gozunude çaylı bezle sılıyoruz 3 gundur

BMC

Tekrardan çok geçmiş olsun umarım hemen iyileşir☺