Anlaşırlarmı

hayvankurtarma

merhaba bugün okulda etütüm vardı okuldan bir öğretmenimiz benim hayvanları çok sevdiğimi biliyor öğretmenim yanıma gelip benim 5 aylık chinchilla cinsi kırması bir kedim var sahip arıyoruz ama kimse almadı sonra bana sahiplenmek istermisin dedi şimdi evede yeni doğmuş bir kedi aldımya biraz tecrübeliyim ona bir şey yaparmı fotoğraflarını gördüm kedinin çok tatlı bir şey almak istiyorum

6 CEVAP

Duman14

Kendi kedinizin cinsi neydi ve özellikle erkek kısır olmalı bence yani yeni alacağınız alıştırma süreci sorunlu olabilir biraz ama almaya karar verirseniz yardımcı olabilirim bu konuda tecrübeliyim birde alacağınız öğretmeninize alışamazlarsa geri verebileceğinizi söyleyin sonra zavallı ortada kalmasın

hayvankurtarma

ama tecrübeliyim ve erkek kedi ismi cesur

hayvankurtarma

Teşekkürler duman

hayvankurtarma

British shortair

hayvankurtarma

Hepiniz çok yardımcıol oluyorsunuz bana :)

Duman14

Britishler genellikle uyumlu oluyor 2 tane british cinsi kedi besledim ikiside aşırı derece kedilerle iyi anlaşıyorlar tabi kişiliğine göre değişir aşamalı alıştırma süreçleri var yavru kedinizin bacakları açıldı mı?