Tuy Ve Mama Onerisi

Kısır 6 aylık kedim var mevsimsel direk dedim ama 2 aydır aşırı aşırı tüy döküyor tüyleri beyaz oldugu için ne kadar döküldüğü hemen belli ediyor tavuklu olmayan balıklı olabilir tüy dökme sorununu çözecek kısırlaştırilmasi kedi maması onerirmisiniz .İlk başta kisirlastirildigi için vette kaldığı için strese yaptı ve mevsim geçişinde üstüne geldiği diye düşündüm ama 1 ay oldu belki geçti kisirlastirilali artık tüy sorunu canıma tak etti Van kedisi ama tüyleri kısa değil Van kedisine göre baya uzun tüyleri
Not; düzenli tariyorum, vitamin kullanıyorum.

2 CEVAP

Profine Sterilisied kendi kedim içinde kullanıyorum 7 aylık kısırlaştırılmış tekir :)

Tesekkurler