Uzun Tüylü Kısır Erkek Kedi İçin En İyi Mama Hangisi?

mimar_mek

Onlarca kediye geçici yuvalık yaptığım için bir çok mamayı denedim fakat içinde bulunduğum durum biraz çıkmazda şöyleki; kısır mamalarda minaraller azaltıldığından olsa gerek tüylerde sorun oluşabiliyor, tüye özel mama alsanız idrar yolları için problem çıkarabilir...
Benim de uzun tüylü yeleli bi kedim var kısır olduğu için uzun araştırmalarım sonucunda brit care missy aldım. Genel olarak memnunum, nd gibi tuvalet kokusu yapmıyor, Royal gibi hayvanı bağımlı hale de getirmiyor ama tüyleri eskiden daha bir canlı ve parlaktı. Acaba bu mamaya devam mı etsem yoksa öneriniz var mı?
Ama markadan ziyede belirli bir ürün önerisi olursa çok iyi olur.

2 CEVAP

Luckyssss

Felicia uygun olabilir mi peki

catburak

Sanabelle,Profine veya Bozita olabilir hepsi iyi markalar