İshal

Maxinannesi

Köpeğim daha 1 aylık olmadı,2 gündür evimizde fakat bugün ishal durumu var ama iştahsız ve halsiz değil, mamasını yiyor ve suyunu içiyor korkmalıyımıyım?

4 CEVAP

Duman14

Üstteki yoruma katılıyorum yeterli süt emmemiş olabilir muhtemelen bağışıklık güçlendirici bir kaç ilaç olur ve ishal tedavisi görür aynı durumu kedimde yaşamıştım böyle olmuştu

ceydatpcu

İshal için reflör cok iyi daha önce kedime kullndim ilaç değil güvenle kullanabilirsniz ama önce netten arastrin iciniz rahat etsin

Havanese_Siri

daha çok küçük annesinden erken ayrıldığı için bağışıklık sistemi zayıf olabilir siz yine de veterinere götürün

kediyildiz

Patates püresi verin