Karıncalarla Başım Dertte

Ahmetemind

Kedimin mama kabını karıncalar istila ediyor mama kabının yerini değiştirdim,başka mama kapları denedim başka mamalar denedim su kabının bile içine giriyorlar.Karıncalarada zarar vermeden nasıl kurtulabilirim?

5 CEVAP

Duman14

Mamasını belirli saatlerde vermeyi deneyin tüm gün durmasın ya da evinizi ilaçlattırın çok fazlalarsa tek çare bu olabilir

Senasakar

Aynı sorun bizde de var henüz bir çözüm bulamadık

tika_waylan

Mamasi surekli durmasin sabah ve aksam ogunlere bolup verin boylelikle sorun kalmaz su her zaman olmali onun icin bir sey yapamazsiniz su 24 saat onunde durmsli ama mama surekli durmazsa dahs iyi boyleikle dahs taze olur

Nayeli

aynen ben sabah evden çıkmadan veriyorum. ben hazırlanana kadar bitiriyorlar mamayı. kabı kaldırıyorum. akşam geldiğimde ikinci öğünü veriyorum ve kabı kaldırıyorum. su kabı hariç kap dışarda bırakmam. siz de bırakmayın. henüz yaz gelmedi. hava ısınınca çoooook dha berbat olur

Ahmetemind

Yarından itibaren öğün öğün vermeye başlayacağım