Kedim Tuvaletini Kapatıyor Acill

Kedimin kapalı tuvaletinin yanında küçük bir paspas var bu zamana kadar hiçbir sorun olmadı fakat şu aralar o küçük paspası tuvaletini içine sokup üzerini kapatıyor ve balkondaki açık tuvaletine yapıyor fakat bazı durumlarda balkonu açamıyorum sizce neden böyle bişey yapıyo olabilir :(

3 CEVAP

Ismet123987

Kumunu kokulu kum al kediler temiz hayvanlardır bilirsin tuvaletini örtmek ister kokusu kaybolur en azından kokudan dolayı iyice örtmek istio olabilir

Minnak53

Paspası alın ;) oyun oynuyor ..

O simariyodur kendine koyun yapıyordur siz hayır diyip kizmadikcada tekrar edin bi iki gün sürekli tuavelete vitrinde peşinde olmaya çalışın ve hayır diyin eğer hala devam ederse 2 günden sonra o pasppassi oradan alın