Kedi Ağız Virusu

Kedilerde ağız yaralarına sebep oldu ak virüsler ne biliyormusujuz. Bugün sormuştum vetime virüs diye düşünüyorum dedi ama kedi virüsü yazınca sadece fiv virüsü çıkıyor ve okuyunca çok korktum bazı belirtileri uyuyor bazıları uymuyoar

3 CEVAP

Duman14

Fip mi demeye çalıştınız yoksa fiv mi? Fip ise çok ağır bir hastalık kurtulamayabiliyorlar maalesef umarım öyle değildir sizinki belki sadece yara olmuştur??

Ya ben kendi telefonumdan buraya artık baglanamiyorum 500 kodlu hatayı veriyor diğer telefonumu sadece bu iş için yanımda tutuyorum bununda ekranı kırık sürekli bu yüzden yanlış yazıyorum basmak istediğim tuşlara basmıyor kedi virüsü yazınca fip çıktı ve çok kötü şeylere soyuyyo ama maşallah bizimkinin iştahı baya yerinde bayada oyun oynadık oyun oyna diye bacagiimzada vuruyor ama ne bileyim insanız kuşku duyuyorum

Veteriner virüse benziyor diyince yara kelimiseni attım belkide ve inşallah yarın haber vericem inşallah hepinixe