Kangal Kopegin Turu Hakkında

brave51

Sizce Nasıl Bi kopek orjinal Kangal mı yoksa orjinale benziyor mu :) kulaklarını kestirmek istiyorum sizce kestirmeli miyim? Cevaplarınızı bekliyorum

11 CEVAP

Havanese_Siri

Sırf istediğiniz gibi görünsün diye hayvana eziyet mi edeceksiniz!!! :(

Luckyssss

Öyle bisey olsaydı öyle yaratılırdı demekki Allah onları bu sekidle yarattı ki bize hic bisey yapmak kalmaz kulaklari dik bi kopek istiyorsan alman kurdu akita besleyebilirsin yok ben gorunusu guzel bisey istiyorum diyosan japon balıgı falan al yapmayin lütfen ya rica ediyorum sizden neden kestiriyorsunuz yazik degilmi Allah onlari oyle yaratti ve oyle kalmalari gerekiyor

izzy

Fazlalik olsa Allah o kulakları yaratmazdı Allahtan iyi mi biliyorsunuz dokunmayın yazik ya

Minnak53

Siz kulaklarınızı kestirin, birde acilen beyin nakli yaptırmanızda fayda var. Sevgiler..

(bunun pek bir önemi olmamakla beraber) Safkan kangal. kulaklarını kestirmeyin, eğer kulaklarının fotoğraftaki gibi olması gerekseydi öyle yaratılırlardı.

Duman14

Kulaklarını kestirmeyin ya çok tatlı o kulaklarıyla yalvarırım kestirmeyin hem canı acır hemde size yapılsa hoşlanırmıydınız sakın kestirmeyin

Havanese_Siri

Sırf istediğiniz gibi görünsün diye hayvana eziyet mi edeceksiniz!!! :(

Duman14

Siz ona nasıl davranırsanız o öyle gözükür iyi bakın sevin o size fazlasıyla güzel gözükecektir

brave51

Kesinlikle yanlis bir algı oluşturdum sizin üzerinizde özür dilerim ama Kangal kopeklerinin çoğu hata hepsinin kulakları kesilir nedenini internette araştırıp bulabilirsiniz ve bu kopegin cinside Kangal

Havanese_Siri

Sebebini okudum ve size şunu soruyorum:
Köpeğinizin kurtlarla ne işi var?
Kusura bakmayın ama bence tek amacınız öyle gözükmesi, üstteki yoruma da katılıyorum Allah öyle yarattı ve öyle kalmalılar.

corcx

Dağda bayırda sürü korumayacaksa kestirmenin bir anlamı yok. Eziyetten başka birşey değil. Çobanın yanında sürüye çıkacak köpeğin kulağı kesilir boynuna çengel takılır.