Kuzu Etli

Hiç mı kuzu etli kısır kedi maması bileniniz yok ya arkadaslar

7 CEVAP

Duman14

Acanada var ama kısır kediler için değil sanırım kuzu etli mamalar pahalı oluyor bunu biliyorum ama N&D araştırın belki bulabilirsiniz

Yaa hepsine baktım hiçbirinde kuzu etli yok çıldıracak bi tek pro planda balıklı sominlu buldum pro plan markası iyi mi

Duman14

Proplan hiç kullanmadım içeriğine bakın ne kötü ne iyi yorum duydum onun hakkında

Duman14

Matisse ve reflex'in var matisseyi bilmiyorumda benim kedim reflex kullanıyordu ama tavukluydu benim bulduğum balıklı belki sizin kediniz sever

Böyle herkesin kedisinin sevdiği bişey istiyorum aslinda

Luckyssss

Felicia kullan benim kedim yok ama kopegim bayiliyor onu yemeye

Veteriner önerisiyle şimdi bene fit somonlu kısırlaştırilmis mama aldım kullanan var mı bilmiyorum yılların sahibi yapmış marka ona aitmiş bakalım şimdilik yedi ama