Köpek Eğitim Merkezi Tavsiye

Arkadaşlar 5 aylık doğo arjantinom var egitim aldırmak istiyorum ataşehir tarafında uygun fiyatlı tavsiye edebileceğiniz egitim merkezi var mı?? Şimdiden teşekkürler

3 CEVAP

cute_catTR

ben eğitim merkezlerinde yana değilim kendiniz eğitmeye çalışırsanız daha iyi olur diye düşünüyorum

Bende de dogo var 11 aylık ve ödüllendirerek ( severek - mama ) çok iyi söz dinliyor.. bencede kendiniz eğitin baskın bi ırk olduğu için .. otoriter olunuz sizi bastırmasın siz onu bastırın..

En çok tavsiye edilen köpek eğitim merkezi değil. Köpek eğitmenidir. Sebebi ise köpek eğitim merkezi köpeğinizi eğitmez köpeği eğitmen eğitir. Dikkat etmeli ve detayları iyice araştırmanızı tavsiye ederim.