İşin Ciddi Uzmanlari Buraya ( Uyuz Oldu Köpegim )

Köpeqim Uyuz Oldu Hergün Carşafıni yattigi yeri degistirip cok ii bir sekilde dezanfekte ediyorum kopeqim 64 ğünlük anneden bulaşmış süt yoluyla simdi anneden ayri evimde aldim onu ineleri haaftada bir ve biz birinci uyuz inesini yaptirdik kuru sanpuan kullanip günlük taramasini gerceklestiriyoruz en cabuk nasil atlatilir kaşintisi nasil gecer bilgi sahipleri yardiimci olursa sevinirim . . .

1 CEVAP

Nayeli

Ballistol Animal diye bir sıvı yağ var. her veterinerde yok ama bulursanız deneyin. bir çok şeye iyi geldiği söylenmekte.