Merhaba. 3Aylık Scottish Foldum Var . Kuru Mama Harici Ne Sıklıkla Yas Mama Vermeliym?

rabiaari

Merhaba. 3aylık scottish foldum var . kuru mama haricinde yas mama , yogurt, haslanmis yumurta , kasar peyniri . birde kendim hazrladgm tavuk patates havuc yumurta haslayp bi yas mama yapıyorum. Benim merak ettgim 1gun içinde sadexe kuru mamami yemeli?? Ben kuru mama + yukarda saydıklarimdan veriyorum. Yanlismi yapıyorum. Kuru mama harici besinleri haftada 1-2 mi vermem gerek. Tesekkur ederimm şimdiden

5 CEVAP

haftada 2 gün kuru mama harici besleseniz yeterli olacaktır.Diğer günler sadece kuru mama verebilirsiniz

imkanınız varsa neden olmasın.Ama iyi bi kuru mama ve arada evde hazırladığınız yaş mama bence gayet yeterli olur. Ben de en son kuzu eti pirinç havuç ve kabaktan bi karışım yaptım.Porsiyon porsiyon paketleyip buzluğa attım.Haftada iki üç kere veriyorum.Onun haricince yoğurt ve yumurta vermedim açıkçası

Duman14

Haftada 2-3 arası verin farklı lezzetler deneyebilirsiniz aynı markanın bir gün somonlusunu bir gün dana etlisi vs.

rabiaari

Tesekkur ederim. Fazlasi zararlı olurmu. Cesitli yesin skilmasin istiyorum

rabiaari

Cok tesekkur ederim☺