Arkadaşımın Kedisi Çok Geçimsiz Arkadaşımı Çok Tırmalıyor Kedi Dişi Ve Kısırlaştırılmış

tırmalıyor ve patisi ile tüylerini almaya çalışıyor

6 CEVAP

bide çok kıl döküyor ve anları toplamaya çalışıyor bu neden

acaba

tırmalama tahtası alsın onun etrafında kedıyı oynatsın alıstırsın ve kedının patısını tırmalama tahtasına surtsun daha hızlı alısıyo

Duman14

Tırmalamaması için tırmalama tahtası alsın onu tırmalamaya çalışınca tırmalama tahtasına götürsün kedisini

Nayeli

aynen tırmalama tahtası alıp ona alıştırın.

Luckyssss

Mevsimsel tüy toplama araci size cok yardimci olacaktir yada koltukta tüy falan varsa koli bandinin yapisan yeriyle ustelrini alarbilirsiniz

BALGOZ

tırnaklarını kestirtsin yılda 1 (en az) yada tırmalama tahtası