Basindan Ayrilmiyor

hayvankurtarma

Eve yeni sahiplendigim kedi cesur m. Kus. Yanindan hic ayrilmiyor yiyecek diye korkuyorum kafesi yukarı koyuyorum oraya kadar tirmaniyo cesur bildiniz tarzan:) :(

2 CEVAP

hayvankurtarma

Napicam

SedaSD

Ben genelde ayrı odada tutuyorum faıat diğer zamanlarda gerçekten tırmanamayacağı yerlere yerleştiriyorum. Yani koyduğunuz yer ile diğer eşyalar arasında mutlak bür mesafe olsun ki oradan zıplayamasın. Ama evde kimse yok iken kuşun ayrı odada olması güvenli olacaktır