Kedi Cinsleri

uminkmikaa

kedi cınsleri nelerdir kedi alacğm

6 CEVAP

DidemCan

İlla satın alman mı gerekiyor. SAHİPLEN !

Exotic Shorthair al en iyisi! Yada British Shorthair hepside uysal ve güzel çok pahalı değiller

İlla sahiplenmesi mi gerekiyor ??

Duman14

İstiyorsa alsın ama sakın petshoptan alma ev kedilerni satanlardan al petshoptan alırsan sana hastalıklı hayvan verirler ayrıca sen onu aldığında onun yerine o kafese başka bir yavru gelir ve böylece kısır döngü oluşur

Luckyssss

Insanlara önyargılı davranmayayim diyorum anlayis gostereyim diyorum melani illa satin almasimi gerekiyor sen hayvansever sitesinde ne arıyorsun hâla yahu milleti yanlis yola sokuyorsun neyse cins alacaksan Duman14 ün dedigi gibi ev kedilerini SATAN yerlerden al hayrini gör...

Havanese_Siri

bence chinchilla al british shorhair ve scottish folda göre daha iyi buluyorum exotic sorthair de pahalı bir cins o fiyata değmez bence