Advance İyi Bir Mama Mı?

GoldenOdin

Köpeğime Advance adlı mamayı kullanmak istiyorum. Ama güvenilir bir mama mı emin değilim.

9 CEVAP

erkan_eser

Merhabalar. Köpek için değil ama kedilerimiz için bir dönem Advance marka mama kullanmıştım. Kedilerim beğenmişti ve herhangi bir sağlık sorunu yaşamadılar. Advance kedi maması, orta segmentin iyi sayılabilecek mamalarından. Köpek maması lezzet açısından nasıldır bilemiyorum ama bence sağlık açısından güvenebilirsiniz. En azından denemenizde sakınca olmadığını düşünüyorum. Saygı ve sevgilerimle...

Bende kedim için kullanmıştım bence cok guzel bı mama tüyleri yumuşacık olmuştu kedimin advance brit care royal canin ve purina kullandım aralarından en iyisi advance bence ama köpek için nasıl olur bilmiyorum

GoldenOdin

Bence hayat iyi yani ben köpek memesindan memnunum herhalde kedi mamasıda iyidir

GoldenOdin

*mamasından otomatik çeviri

SelinTuksal

advance fiyatına nd alın çok daha iyi. advancenin içeriği hiç iyi değil.

SelinTuksal

şimdi bi daha baktım da, tuz var gluten var :OOOO iğrenç

GoldenOdin

Köpeğin şu anda hayat severek yiyiyor tüyleri daha yumuşak ve daha parlak bilmiyorum bazı köpeklere tam etki yapıyor ama şu zamana kadar bir problem olmadı 8 aydır kullanıyorum olsaydı herhalde önceden olurdu

GoldenOdin

*yan