Evde İki Yaramaz Köpek(Dişi)

Evimde 3 yaşında bi pincher dişi köpeğim var lakin bu akşam da bi dogo aldım oda 11 aylık ve dişi ... dışarda gayet iyi anlaştılar oynadılar eve gelince pincher ırk köpeğim yani daisy ... mişaya hırladı hayır dedim sustu yatağa paylaşmıyor bu kıskançlık ne süreçte geçer ALLAHTAN mişa takmıyor

4 CEVAP

Luckyssss

Yerini belirlemis sadece kendi bölgesini savunuyor zamanla birliktede uyumaya baslarlar

awindless

Yerini sahiplenmis iyice enazindan 1 hafta ayni mekanda bulunurlarsa hiçbişey olmaz ama bu 1 hafta icinde birbirini hirpalamamasina dikkat et hirpalarlarsa bi taraf baskin gelir ve diger taraf hicbizaman rahat olamaz ve kendini surekli baski altinda hisseder buda onun icin iyi olmaz.

Teşekkürler gece zıtlardı ama şimdi aynı yerde yatıyorlar ... tekrardan teşekkür ederim ikinizede

BALGOZ

HAKLILAR