3-4 Yaslarinda Bir Rottweiler Sahiplenicem Suan Kisirlastirildi Yarasinin Kapanmasini Bekliyorum

Korkum bana alisirmi kokumu alabilirmi isirmasi veya saldirmasi olurmu bana eger olursa nasil kendime alistirabilirim bilgi verirmisiniz lutfen

8 CEVAP

O köpeğe ve size bağlı bende de 11 aylık dogo var yeni aldm

BALGOZ

her köpek sahibine alışır bu onların genlerinde var

Kendine güven sevecen ve otoriter ol hiç bi zararını görmezsin lakiin zaten daha genç bi rot sıkıntı olmaz ...

Havanese_Siri

ben de öyle düşünüyorum ama 3-4 yaş pek de genç sayılmaz

15 yıl a kadar yaşıyorlar bu yuzden genç görüyorum.. şahsi fikrim

O köpeğe ve size bağlı bende de 11 aylık dogo var yeni aldm

Tesekurler pazartesi veya sali gunu alicam rot'u sizden bilgi aldigim cok iyi oldu merak ettigim bisey olursa sorarim tekrardan hepinize cok tesekur ederim

Rot benim uzerime olucak cunku korkularim var alisirmi alismazmi diye bir cok arastirma yaptim cevremde rot besleyenler var dedikleri alisana kadar zorlanirsin zapt etmesi zor olur ama alisir dediler