Trendline Kedi Maması

SelinTuksal

Arkadaşlar, barınağa götürmek için mama alacağım ancak bu iş için bütçem düşük. Hem çok mama götürmek, hemde ucuz mama almak istiyorum. Bu konuda trendline var ama kalitesinden emin olamadım. Siz ne önerirsiniz?

3 CEVAP

Duman14

Benim araştırdıklarım (bende aynı şekilde sizin gibi araştırıyorum)
Golosi/reflex/britcare golosi almaya çalışıyorum bütçeniz yeterse alın çok pahalı değil

Duman14

İçindekiler:
İşlenmiş hayvansal protein, Mısır, Buğday, Hayvansal Yağ, Mısır Glüteni, BuğdayKepeği, Ciğer Aroması,Kurutulmuş somon unu, somon yağı, Balık aroması, Pirinç,Kurutulmuş Şeker Pancarı, Tuz, Kuru Bira Mayası, Keten Tohumu, Vitaminler Vit.A,Vit. D, Vit. E, Vit.K, Vit.C, Biotin, Vit.BI, Vit.B2, Vit.B6, Vit. B12, Niasi n, Fol ic Asit, C hol ine,Ca. D. Pantotenat ve Mineraller Kalsiyum,Fosfor, Çinko, İyot, Bakır, Potasyum Klorur, Taurine

İçindekiler bunlar açıkcası golosi daha sağlıklı geldi ama fiyat olrakta bu çok uygun diğer yorumlara göre bende bu mamayı gözden geçireceğim ama çoğu şey sağlıksız gibi daha kötüye gitmesin durumları :(

ilknrdaisy

Barinak ya da toplu beslemelerde bonocibo da kullaniliyor..