Petshop Mu Barınak Mı

BALGOZ

Anket

barınak
(14 oy)
petshop
(3 oy)
sokak
(6 oy)
çiftlik
(2 oy)
Toplam (25 oy)

bir hayvan alacaksanız önce bilgi edinin sonra bir barınağa gidip küçük canınızı sahiplenin

20 CEVAP

BALGOZ

benim 7 kedim 1 köpeğim var hepsi sokaktan

Arkadaşlar lütfen gereksiz uzatmayın konuları burada herkes ! İstediği gibi form açabilir ... kimsenin formuna sorusuna tepki vermeyin bu site hayvanlar için.. siz kaos ortamı oluşturuyorsunuz .. saygılarla

Havanese_Siri

kedilerde sokak köpeklerde çiftlik

Petshoplardan alırsanız o minigin yerine başka bir minik geçip hapis hayatı surucek ve bir mal gibi davranılıcak.
Bunu durdurmak için petshoplardan uzak durmalıyız.
Öncelik barınak ve sokaklar olmalı kesinlikle.

Havanese_Siri

petshoplardan nefret ediyorum ama parayla satan çiftliklere de karşı değilim

Buraakk

hayvan çiftliklerinde zaten parayla satıyorlar. hiçbir hayvan parayla alınmaz köpek çiftlikten alın diyen arkadaşta hayvanseverim diye geçinmesin.Köpek de kedi de barınak ve sokaklardan alınması doğrudur

BALGOZ

kimse görmüyor ve insanlar duyarlı olsun istiyorum bence kötü bir şey değil ve insanların benimle fikirlerini paylaşmasını seviyorum

BALGOZ

evet bence de en doğrusu

BALGOZ

tabi bazı çiftliklerde de parayla hayvan satılıyor

BALGOZ

parayla satılmasın yaaa

BALGOZ

biz onların sevgisini parayla satın almak istemiyoruz

Havanese_Siri

işin sonu tartışmaya varacak gibi geldi bana o yüzden sadece görüşümü belirttim ve devam etmiyorum...

Duman14

Aynı konuyla 50 tane forum açmanın gereği yok

BALGOZ

saygısızlık yapmana gerek yoktu

Duman14

Burdaki insanlar zaten duyarlı saygısızlık ta yapmadım küfür etmedim argo konuşmadım şahsınıza hakarette bulunmadım