Bir Kangal İle Dogo Arjantin Anlasabilirlermi ?

awindless

Anket

Anlasirlar
(2 oy)
Belli olmaz
(8 oy)
Anlasamazlar
(1 oy)
Toplam (11 oy)

5 Aylık bir kangal kırması kopegim var ve birde dogo arjantin sahiplenmek istiyorum sizce anlasabilirlermi ?

2 CEVAP

Otoriter olmanız çok önemli şuan benimde bi dogom var ve diğer ırk köpeğime kesinlikle bi şey yapmadı lakin daisy(pincher kırması) havladı yatağa almadı falan gece baya takıştı yani mişaya(dogo) ama bi şey olmadı artık aynı yataktalar şu da var yemek verirken kesinlikle uzak verin derim ... dogolar çok zeki ve hayvanseverler şahsi fikrim

Otoriter olmak , eşit sevmek çok önemli velhasıl iki dostunuz da baskın karakterliler siz onlardan daha baskın olun..