Yardımm !! Muhabbet Kusum Yakinda Yumurtlayacak Ama Halen Yuvaliga Girmiyor

hsynakbss

Albino cinsi beyaz muhabbet kuslarim var ve daha onceki yumurlamasinda 5 tane yumurta yapti ama hepsi heba oldu kirdi yuvaliga girmedi,simdide ayni sorun var yumurtlama zamani geldi ama halen yuvaliga girmiyor

3 CEVAP

hsynakbss

Yok da ilk kez duyuyor oyle birsey oldugunu ben bir bakayim tesekkur ederim

Ahmetemind

Yuvalığında içinde kum vb varmı? Kuşları yuvalığın içine çekmek için özel kumlar satılıyor ondan kullanabilirsin

Ahmetemind

Önemli değil.Bende çok eskiden kullanmıştım daha farklı bir şey olabilir.Petshoplara sorun yardımcı olacaklardır.