Köpeğimin Yediği Mama

charlisema

merhaba hayvansever dostlarım dün yani pazar günü mügrostan 5 aylık pekines cinsi köpeğime daha önce hiç denemediğim bir mama aldım o mamadan başka mama kullanmadım zatn çnkü köpeğimizi yeni aldk bugüne kadar ev yemeği verdik daha sonra ne vereceğimizi şaşırdık bu yüzden migrostan purına friskies vıtafıt junior adlı mamayı aldm 1 gündr yiyor ve sürekli kaka yapma ihtiyacı var yani eskisi gibi değil ve dışkısı sarı gibi değişik bir renk sizden biraz bilgi almak istedm bu arada mama tavuklu sebzeli ve sütlü

4 CEVAP

Havanese_Siri

Market maması kullanmayın çok zararlı en yakın zamanda daha kaliteli bir mamaya geçin

charlisema

peki teşekkürler

evet market maması kullanmayın kesinlikle ama ilk defa mamaya geçtiği içinde öyle olmuş olabilir. bir veterinere danışarak hareket edin derim

charlisema

saolun