Minik Kediler

Ozlemlh

Bu minikleri sahiplendik daha veteriner hekim görmedi 45 günlük oldugunda bizi bekliyor anneleri yok bize 10 günlük civarı geldiler ve şimdi 20 günlük falanlar kedilerin cinsini merak ettik anlayan varsa yardımcı olabilir misiniz

6 CEVAP

Duman14

Sarman veya tekir olabilir büyüyünce daha iyi anlaşılır ama büyüyünce eminim çok tatlı olacaklar arkadaşımın kedisi küçükken aynı böyledi şimdi çok güzel bir oğlan oldu :)

Luckyssss

Suanda yavru oldukları için öyle geldi gözünüze gün gectıkce kulakları diklesecektir büyük ihtiamlle

MISRA160

SONDAKİ FOTOĞRAFTAKİ KEDİ BENCE KIZ OLABİLİR

Ozlemlh

Turuncu olan erkek açık sarı olan kız da ben cinsini merak etmiştim kulakları çık düşük geldi bize

Ozlemlh

Turuncu olan erkek açık sarı olan kız da ben cinsini merak etmiştim kulakları çık düşük geldi bize

kediler

Yavru oldukları için öyle kulakları. Bizimkiler de böyleydi. Sonradan Kocaman oldu kulakları. Bence bunlar sarman. Ama çok tatlılar. :))