Kedi Almayı Düşünüyorum Sizce Hangi Cinsten Almalıyım.?

Lokum67

Kedi almayı düşünüyorum sizce hangi cinsten almalıyım.?

10 CEVAP

Sokak veya barınak cinsinden

Duman14

Ailen büyük kedilerden korkuyorsa cins alabilirsin bence ama petshoptan alma ev ortamında yetişen sağlıklı kedilerden al alırsan ama ailen korkmuyorsa sokaktan sahiplenebilirsin :) ailenle yaşamıyorsan kendin karar ver :)

Nurrrrr

Kedileri cins sokak melez vb gibi ayırmak doğru diil her kedinin kendine has karakteri var barınakları sahiplenme sitelerine bakıp hangisiyle daha rahat duygusal bağ kurabilceğini düşünüyorsan onu sahiplen

EsmaKaram

oyuncu ve haraketlı olsun dıyosanız tekır
sakın olsun dersenız ıran kedısı ve scottısh fold olabılır
ne cok sakın nede cok haraketlı olsun dersenız smokın cınsı kedı benım kedımde smokın ne cok oyuncu nede cok sakın kenfı halınde bı kedı

Havanese_Siri

sizin standartlarınıza bağlı bir durum daha fazla ayrıntı verirseniz iyi olur

Heidi

Tekir kedi

rabiaari

Scottish fold olabilir ama petshop yerine evde kendi kedilerini yavrularını verenlerde alin derim

Ya gerçektem sokak kedisi vence cins kedilerden çok daha iyi bi kere çok oyuncular yaramazlar cana yakınlar cins kediler daha soğuk

Kedisevercat

Sokak kedisi barınak ya da ücretsiz sahiplendirmelerden Van kedisi alabilirsin

kediler

Bence eğer bir cins kedi istiyorsan Scottish fold alabilirsin. Çünkü hem çok sakinler asla tırmalama huyları yok, hem de diğer kediler kadar yaramaz değiller. Bana sokak kedileri fazla hareketli ve etrafı tırmalama huyu varmış gibi geliyor açıkçası. Ama kedi kedidir ve hepsi de birbirinden güzel :))